Model Z/TIS1800
Dimensioner B x D x H 1800 x 770 x 870 mm
Vægt 22
Samlet: Nej
Se alle specifikationer
Produkt ID: 2974627
Forskyllebord, Mastro Z/TIS1800 |1800 mm
Vælg antal
Betal nemt på Gastropoint ApS Betal nemt på Gastropoint ApS
Italiensk produceret forskyllebord med 100 mm bagkant, og en solid underhylde. Dette forskyllebord er udført i AISI 304 rustfri stål, og bordpladen er produceret i 18/10 rustfrit stål.   Vasken måler B x D... Læs mere
Beskrivelse
Specifikationer
Mastro forskyllebord med underhylde i målene 1800 x 770 x 870 mm. Vask placeret til højre.
Italiensk produceret forskyllebord med 100 mm bagkant, og en solid underhylde. Dette forskyllebord er udført i AISI 304 rustfri stål, og bordpladen er produceret i 18/10 rustfrit stål.
Vasken måler B x D x H: 400 x 500 x 300
Specifikationer
Model Z/TIS1800
Vægt 22
Samlet: Nej
Med hjul: Nej
Med bagkant Ja
Med underhylde Ja
Populære produkter
Display køleskab, scandomestic DC389BD
SPAR -51%
Display køleskab, Scandomestic DC 389 BD-360 liter
Opvaskebakke, Mastro Z/odbb50
SPAR -25%